0%
Thebes Global

Lojistik

Faaliyet Alanlarımız

Lojistik

Thebes Lojistik, 2018 yılında kurulan, taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında müşterilerine partner olan ve yönlendirme yapan çözüm odaklı bir firmadır.

 

Ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için bir araç olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunu lojistik destek olmadan başarılması çok zordur.

 

Thebes Lojistik, müşteri ihtiyacını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından ( kaynağından ) son noktaya ( nihai tüketici ) kadar olan tedarik zincir içindeki hareketinin etkili ve verimli biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetini sağlamak amacıyla var gücüyle çalışır.

 

Thebes Lojistik; nakliye, envanter, depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar. Lojistik işletme sorumluluğu, ham maddenin coğrafi konumlanması, sürecin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak işin bitirilmesidir.

 

Thebes Lojistik, doğru zamanda doğru fiyatla doğru miktarda hizmet vermek önceliklerimizin arasındadır. Tüm endüstriyel sektörlerde verimlilik, tedarik zinciri ve proje devreye alma sürelerinin istenen düzeyde olup olmadığının kontrolünü sağlıyor ve işinize değer veriyoruz.

 

Thebes Lojistik doğru zamanda, doğru fiyatla, doğru miktarda hizmet vermeyi hedefler, her zaman müşterilerine entegre, esnek, en etkin çözümleri sunar.

 

Thebes Lojistik Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden hava, kara ve deniz yoluyla teslimat olacağı sağlar.

 

Dağıtım alanındaki tecrübeli, partnerlerinin gücünü yanına alan Thebes Lojistik, bu gücün yanı sıra vaatlerini gerçekleştirmek için sınırsız emek ve zaman harcar.

 

Thebes Lojistik kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet verir. İşinizi önemsiyoruz.