0%
Thebes Global

Dış Ticaret

Faaliyet Alanlarımız

Dış Ticaret

Türk firmalarının, gelişen dünya pazarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermeleri için nitelikli işgücüyle hizmet sunmaktayız.

 

Dış ticaret Danışmanlığı hizmetimizde firmalarımızın uluslararası pazarda etkin ve verimli politikalar, üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini ortaklaşa yürütüyoruz.

 

Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan mutabakat neticesinde tüm ithalat sürecini ger.ekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

 

Bunlara ilave olarak firmamızın yurtdışı pazarlarda hedef olarak seçtiği ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli bir ihracat yönetim stratejisi oluşturmasına, mevcut pazar ve müşterilerle ilişkilerinizin geliştirilip yeni pazar ve müşteri bulmanıza, mevcut ihracat ve ithalat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz.